Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Budova Škrdlovice

Nabízíme k prodeji třípodlažní budovu v centru obce Škrdlovice nedaleko Velkého Dářka. Zastavěná plocha budovy je 555 m², plocha přilehlého pozemku 849 m².

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji třípodlažní budovu v centru obce Škrdlovice nedaleko Velkého Dářka. Zastavěná plocha budovy je 555 m², plocha přilehlého vyasfaltovaného pozemku je 849 m². Nový územní plán obce umožňuje například výstavbu bytů, ubytovací služby (penzion), kanceláře, obchodní prostory a mnohé další využití v tomto objektu. Na střeše je umístěna FVE, která není součástí prodeje, nicméně po skončení smlouvy na povinný výkup přejde do majetku kupujícího (poplatky na recyklaci jsou uhrazeny). Suretén budovy je aktuálně pronajatý za 215.000,- Kč ročně.

Budova je připojena na všechny sítě, voda , kanalizace dešťová i splašková, elektika, plyn.

Objekt byl postavený v 70-tých letech jako obchodní dům, 2000-2008 probíhala rekonstrukce a přestavba,

byla vyměna prakticky všechna okna, udělalo se nové plynové topení spojené s výměnou radiátorů,

částečně se vyměnily rozvody vody a elektriky. 2008 se udělala nová střecha a vyhřívané okapy (vše v mědi)

a vyasfaltoval se celý pozemek okolo budovy, který sloužil jako parkoviště.

 

Fotogalerie

Richard Kšír realitní expert

Ing. Richard Kšír - realitní expert 

Narodil jsem se v roce 1968 v Karlových Varech. Vystudoval jsem zde gymnázium a pak odjel na vysokou školu do ciziny. Po návratu do Čech jsem založil vlastní firmu a 25 let úspěšně podnikal. V roce 1993 jsem se přestěhoval do Žďáru nad Sázavou, kde jsem dodnes. V roce 2018 jsem svoji firmu prodal a začal se věnovat obchodu s nemovitostmi. Moje práce mě neskutečně baví, korektní jednání, profesionalita, budování dlouhodobých vztahů se svými klienty mě dovedly k úspěchu v minulosti a jsou samozřejmostí i dnes.

Jsem Richard Kšír a jsem specialista na prodej bytů a domů na Žďársku a Novoměstsku. Díky svým zkušenostem z obchodu, lidskému přístupu a citu pro detail dělám svoji práci dobře. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je můj hlavní cíl.

Proč to dělám ? Rád se setkávám s lidmi a miluji nemovitosti. Práce realitního makléře mi dává smysl a zároveň mám šanci dělat lidi šťasnými.

 

 


Richard Kšír realitní expert

Kontaktní formulář