Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata Podlesí u Sněžného, prodáno

PRODÁNO 

Popis nemovitosti

Hledáte chatu s velkým pozemkem v krásné přírodě, kde můžete relaxovat při zvuku tekoucí vody z potůčku? Tak právě pro vás je určena tato nabídka. Nabízíme k prodeji velmi pěknou chatu s pozemkem, která se nachází na okraji obce Podlesí u Sněžného. Chata je v pěkné a klidné lokalitě. V přímém sousedství jsou pouze další dvě chaty, les a louky. Parkování možné přímo na pozemku. 

 

PRODÁNO za 2,200.000,- Kč

inzerci jsme spustili ve čtvrtek,

prodhlídkový den se konal v neděli a zakončili jsme ho rezervací s navýšením ceny

Fotogalerie

Richard Kšír realitní expert

Ing. Richard Kšír - realitní expert 

Narodil jsem se v roce 1968 v Karlových Varech. Vystudoval jsem zde gymnázium a pak odjel na vysokou školu do ciziny. Po návratu do Čech jsem založil vlastní firmu a 25 let úspěšně podnikal. V roce 1993 jsem se přestěhoval do Žďáru nad Sázavou, kde jsem dodnes. V roce 2018 jsem svoji firmu prodal a začal se věnovat obchodu s nemovitostmi. Moje práce mě neskutečně baví, korektní jednání, profesionalita, budování dlouhodobých vztahů se svými klienty mě dovedly k úspěchu v minulosti a jsou samozřejmostí i dnes.

Jsem Richard Kšír a jsem specialista na prodej bytů a domů na Žďársku a Novoměstsku. Díky svým zkušenostem z obchodu, lidskému přístupu a citu pro detail dělám svoji práci dobře. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je můj hlavní cíl.

Proč to dělám ? Rád se setkávám s lidmi a miluji nemovitosti. Práce realitního makléře mi dává smysl a zároveň mám šanci dělat lidi šťasnými.

 

 


Richard Kšír realitní expert

Kontaktní formulář