O mně

Ing. Richard Kšír - realitní expert 
 
Narodil jsem se v roce 1968 v Karlových Varech, kde jsem vystudoval gymnázium. Jako mladého mne táhlo poznat svět a na vysokou školu jsem odjel ciziny, kde jsem nasbíral cenné zkušenosti. Po návratu, plný elánu, jsem založil vlastní firmu a 25 let úspěšně podnikal. V roce 1993 jsem se přestěhoval do "hvězdy" Vysočiny, do Žďáru nad Sázavou, který mi přirost k srdci a proto zde žiju dodnes. 
 
Každý člověk potřebuje změnu a já ji udělal velkou. V roce 2018 jsem svoji firmu prodal a začal se věnovat obchodu s nemovitostmi. Bylo to skvělé rozhodnutí. Moje práce mě totiž neskutečně baví a naplňuje. Zakládám si na korektním jednání, profesionalitě a především na budování dlouhodobých vztahů. Protože si myslím že komunikace a vztahy jsou klíčem k úspěchu, jak s klienty, tak i se spolupracovníky. 
 
Jsem Richard Kšír a jsem specialista na prodej bytů a domů na Žďársku a Novoměstsku. Díky svým zkušenostem z obchodu, lidskému přístupu a citu pro detail dělám svoji práci dobře. Prodat Vaši nemovitost, za co nejvyšší cenu, k Vaší plné spokojenosti, je můj hlavní cíl. 

Proč to dělám ? Rád se setkávám s lidmi a miluji nemovitosti. Práce realitního makléře mi dává smysl a zároveň mám šanci dělat lidi šťasnými.


Richard Kšír realitní expert

Proč právě se mnou ?

 
KONZULTACE ZDARMA

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma. Probereme vše důležité, rád Vám poradím.

PROFESIONALITA
Při své práci využívám nejmodernější technologie. 2D i 3D půdorysy, videoprohlídky,  3D scan nemovitosti, webovou stránku nemovitosti, propagaci na sociálních sítích. Nově i aukce nemovitostí na internetu.
JSEM TU DOMA

Pracuji tady. Bydlím tady. Vyznám se tu. Jsem tu doma. Mám to tady rád.

 

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení