Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Polná, ul. Nad Háječkem

Zahajujeme prodej rezidenčních bytů, ul. Nad Háječkem, Polná

aktivní zakázka

Popis nemovitosti

 

 Dům "C" je situován v jižní části , s výhledem do zeleně a na mírně zvýšeném terénu má nádherný,ničím nerušený výhled na město Polnou . 8 bytových jednotek 4+kk o 100 m2 a situováno západním směrem, 3 bytové jednotky 2+kk o 60 m2 jižním směrem. Dům má zvýšené přízemí balkony cca 130cm nad terénem a je 4 patrový . První NP má dva 100 m2 byty a prostor pro úložné boxy.

Každé další patro má 2 100m2 byty 4+kk a 1 60m2 byt 2+kk.
Všechny byty mají v OP prosklené posuvně otevírací portály se vstupy na balkony o plochách od 5,24m2 po 9 m2. Plochy balkonů se nezapočítávají do plochy bytů.
U domu se počítá s výtahem. 
Parkování u domu.

Výstavba domu A zahájena v říjnu 2020. Předpokládaný termín dokončení hrubé stavby je duben 2021.

Výstavba domu C bude zahájena v létě 2021. Předpokládaný termín dokončení hrubé stavby je konec roku 2021.

Při dokončení hrubé stavby dojde k první fázi vymezení bytových jednotek. Předpokládaný termín kolaudace a dokončení procesu vymezení bytů je říjen 2021 pro dům A, léto 2022 pro dům C.

Fotogalerie

Detaily

 

více info na http://www.rezidencnibyty-polna.cz/

zde je také zobrazen aktuální stav rezervací jednotlivých bytů 

 

Stavitel SEBAPOL spol.s r.o., Za Poštou 9/17, Jihlava, IČO 46981225 

Projektant  Ing. Michal Zigl, DiS

soubory

archytektonikcy_pudorys

bd_polna_situace

 

Richard Kšír realitní expert

Ing. Richard Kšír - realitní expert 

Narodil jsem se v roce 1968 v Karlových Varech. Vystudoval jsem zde gymnázium a pak odjel na vysokou školu do ciziny. Po návratu do Čech jsem založil vlastní firmu a 25 let úspěšně podnikal. V roce 1993 jsem se přestěhoval do Žďáru nad Sázavou, kde jsem dodnes. V roce 2018 jsem svoji firmu prodal a začal se věnovat obchodu s nemovitostmi. Moje práce mě neskutečně baví, korektní jednání, profesionalita, budování dlouhodobých vztahů se svými klienty mě dovedly k úspěchu v minulosti a jsou samozřejmostí i dnes.

Jsem Richard Kšír a jsem specialista na prodej bytů a domů na Žďársku a Novoměstsku. Díky svým zkušenostem z obchodu, lidskému přístupu a citu pro detail dělám svoji práci dobře. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti je můj hlavní cíl.

Proč to dělám ? Rád se setkávám s lidmi a miluji nemovitosti. Práce realitního makléře mi dává smysl a zároveň mám šanci dělat lidi šťasnými.

 

 


Richard Kšír realitní expert

Kontaktní formulář